Očkování

od Knowspread.cz s.r.o.
Zdraví a bezpečnost
public Česky
schedule 8 lekcí

Popis

Zajímá Vás, co dělají jednotlivé vakcíny ve Vašem těle? Chcete se dozvědět, jak se vakcíny vyvíjí a proč jim lidé nevěří? Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí dozvědět více o komplexní problematice očkování.


V osmi kapitolách si projdeme krok po kroku: co je očkování a kde se vzalo, kdy je povinné a nepovinné se nechat očkovat, jak se vyvíjí jednotlivé vakcíny a co dělají ve Vašem těle, které informace na internetu ohledně očkování jsou pravdivé a které Vás pouze mají uvést v pochybnosti, přínosy očkování, ale také jeho reálná rizika a jejich porovnání s riziky skutečné nemoci.

Jako bonus obdržíte očkovací kalendář pro děti, dorost i dospělé a odkazy na další zajímavé zdroje spojené s tématem očkování.

Osnova obsahu

O nás

Knowspread je česká technologická firma, kterou jsme založili v roce 2015 s cílem vytvořit moderní platformu, která bude místem pro sdílení znalostí, kde každý může být studentem i učitelem.

V oblasti vzdělávání zaměstnanců se kromě běžných firem zaměřujeme především na oblast medicíny a vzdělávání ve zdravotnických organizacích.