Zdravotnictví a sociální služby

Zdravotnictví a sociální služby jsou naše srdcovka

MUDr. Libor Straka, Ph.D., MBA Zakladatel Knowspread
MUDr. Libor Straka, Ph.D., MBA Zakladatel Knowspread

U založení vzdělávací platformy Knowspread stálo více lékařů. Proto není překvapením, že Knowspread jako jedna z mála, ne-li jediná, e-learningová firma vytvořila komplexní sadu zákonem vyžadovaných kurzů pro zdravotnictví. Včetně autorizovaných kurzů na téma medicinálních plynů, bezpečnosti práce s cytostatiky nebo oborově specifickou kyberbezpečnost či ochranu osobních údajů.

Nyní se soustředíme na témata, která se většinou probírají na lékařských fakultách a zdravotních školách pouze okrajově nebo vůbec. Především se jedná o medicínské právo, ekonomiku a systém zdravotnictví včetně problematiky vykazování péče.

Jedinečná je také sada kurzů pro pacienty, které poskytujeme včetně podkladových materiálů, aby si je mohlo zdravotnické zařízení přizpůsobit a využít pro své pacienty.

Vypadá to, že nás pár doktorů touto vášní pro zdravotnictví nakazilo i ostatní členy týmu Knowspread, to ale rozhodně není špatná zpráva, ... :)

Budete-li mít zájem o spolupráci nebo se zcela nezávazně podělit o zkušenosti s on-line vzděláváním, určitě se rádi zastavíme nebo Vás přivítáme u nás v Praze Karlíně.

Napište mi pro nezávaznou poptávku
Bulb icon

Výhody Knowspread pro zdravotnictví

Accordion down icon
Rychlá implementace

Pro rychlé nasazení je třeba obsah a jednoduché zavedení uživatelů. Množství obsahu je součástí licence a vlastní obsah lze importovat (SCORM).

Efektivnně uživatele zavedete pomocí přístupových odkazů, ten umístíte na internet nebo rozešlete e-mailem. Kliknutím na něj se zaměstnance sám přidá do organizace a je mu přidělen obsah, který se na odkaz váže.

Inteligentní testy šetří čas

Nemocnice s 1500 zaměstnanci spotřebuje na studium zákonných kurzů až 6 000 hodin ročně.

Inteligentní testy vyhodnotí odpovědi a podle nich student projde pouze neznámou látku. Neopakováním známého ušetříme až třetinu času.

Aniž by se snížila znalost zaměstnanců, je v popsaném případě roční úspora 4 000 hodin, tedy 2 úvazky.

Snadné celoživotní vzdělávání. Kredity!

Využijte našich kurzů akreditovaných u České lékařské komory nebo si vytvořte vlastní a poskytnětě je kolegům a jiným nemocnicím.

Každý kurz, který vytvoříte, lze akreditovat u ČLK a zpřístupnit ostatním kolegům ve veřejném katalogu zdarma nebo za poplatek. Nebo jej můžete darovat či prodat jiné nemocnici formou soukromé nabídky.

Snadné celoživotní vzdělávání. Kredity!

Knowspread disponuje službami REST API a Webhook. To umožní integraci s autorizační službou nebo i s personálním informačním systémem.

Vlastními silami, jen s použitím dokumentace tak můžete ukládat termíny absolvovaných kurzů, studijní výsledky přímo do personalistiky.

Samozřejmě, že pokud vlastní síly chybí, jsme připraveni pomoci.

Vše z e-mailu

Knowspread je vzdělávací platforma. Není to kritický informační systém. Nemůžeme očekávat, že bude uživatel pravidelně navštěvovat platformu. Proto uživatele notifikujeme e-mailem.

Knowspread se sám připomene když se blíží termín nebo už vypršel. Manažerům pravidelně podává informaci o studiu zaměstnanců.

Z e-mailu lze přímo vstoupit do platformy a ke konkrétnímu kurzu.

Vzdělávejte pacienty!

Jako jediný na trhu Knowspread disponuje sadou 15 pacientských kurzů, které můžete využít včetně zdrojových materiálů (grafika, prezentace, videa). které si můžete upravit distribuovat pacientům na vašich stránkách.

Na rozdíl od prostého videa na YouTube je možné doplnit kurz o vzor informovaného souhlasu s výkonem nebo test, který Vás ujistí, že pacient problematice porozumněl.

grade

Mohlo by vás zajímat

Accordion down icon

Povinné kurzy pro zdravotnická zařízení

Všechny kurzy z kategorie

Odborné kurzy pro zdravotníky

Všechny kurzy z kategorie

Kurzy pro pacienty

Všechny kurzy z kategorie

Obsah pro váš LMS - zdrojové materiály

Pokud máte jinou e-learningovu platfomu můžete využít existující obsah. Všechny naše kurzy a zdrojové materiály k nim nabízíme ve formátu SCORM, PowerPoint, Word, Excel, videa mp4, grafika SVG, PNG.