Velké organizace nad 100 uživatelů

Knowspread není jen o školení BOZP

Ing. David Vrabec CEO Knowspread
Ing. David Vrabec CEO Knowspread

Zvláště velké firmy si uvědomují, že bez systematického vzdělávání spolupracovníků se dnes neobejdou. To nejdražší na vzdělávání však není cena školení nebo lektora, ale čas zaměstnanců strávený vzděláváním.

Ještě donedávna byly doménou e-learningového vzdělávání zákonem vyžadované kurzy jako jsou bezpečnost práce, požární ochrana, kyberbezpečnost, ...

Nyní stále více klientů hledá jednoduché řešení pro vlastní vzdělávání v rámci adaptačního programu, etických a obchodních kodexů, vzdělávání zákazníků nebo obchodních partnerů. A právě pro tyto firmy přináší Knowspread největší hodnotu.

Pokud hledáte pouze zákonná školení, najdete jistě levnější dodavatele. Pokud vaši zaměstnanci potřebují konkrétní znalost například: “Jak vytvořit kontingenční tabulku v Excelu”, doporučujeme YouTube.

Pokud ale potřebujete, aby kromě povinných kurzů BOZP a GDPR vaši kolegové získali přehledovou znalost pro práci s daty v excelu, aby se seznámili s vaší firemní kulturou ještě než k Vám nastoupí, jste tu správně. Pokud navíc budete potřebovat vlastní veřejný katalog kurzů pro vaše klienty a dodavatele, organizovat prezenční školení kombinované s e-learningem. Trefili jste do černého. Tohle umí Knowspread nejlépe.

Budu rád, když se na nás obrátíte, kdykoliv budete řešit problematiku on-line vzdělávání. Je to náš obor a baví nás, rádi Vás přivítáme u nás v Praze Karlíně, nebo se potkáme u Vás osobně či v kyberprostoru online.

Napište mi pro nezávaznou poptávku
Bulb icon

Výhody platformy Knowspread velké organizace

Accordion down icon
Rychlá implementace

Rychlá implementace je možná díky kurzům v ceně licence, importu vašeho obsahu, ve formátu SCORM a přístupovým odkazům.

Přístupový odkaz je analogie odkazu na You tube video. Pomocí něj se zaměstnance sám přidá do organizace a je mu přidělen obsah, který se na odkaz váže.

Přístupové odkazy rozešlete e-mailem nebo vystavíte na Intranetu, od té chvíle zamšěstnanci studují bez námahy, jednoduše, rychle.

Inteligentní testy šetří čas

Organizace s 1500 zaměstnanci, spotřebuje na studium zákonných kurzů až 6 000 hodin ročně.

Inteligentní testy vyhodnotí odpovědi a podle nich student projde pouze to, co neználi. Neopakováním známého ušetříme až třetinu času.

Aniž by se snížila znalost zaměstnanců, je v popsaném případě roční úspora 4 000 hodin, tedy 2 úvazky.

Studujte v autě a na procházce

Ve vyšších cenových plánech nabízíme vždy i varianty kurzů, které jsou “do sluchátek”.

Lekce jsou namluveny. Na telefonu si vyslechnete, to co musíte vědět a u počítače nebo na mobilu pak pouze složíte test.

Elektronicky podepíšete certifikát a máte hotovo.

Integrace!

Knowspread disponuje službami REST API a Webhook. To umožní integraci s autorizační službou nebo i s personálním informačním systémem.

Vlastními silami, jen s použitím dokumentace tak můžete ukládat termíny absolvovaných kurzů, studijní výsledky přímo do personalistiky.

Samozřejmě, že pokud vlastní síly chybí, jsme připraveni pomoci.

Vše z e-mailu

Knowspread je vzdělávací platforma. Není to kritický informační systém. Nemůžeme očekávat, že bude uživatel pravidelně navštěvovat platformu. Proto uživatele notifikujeme e-mailem.

Knowspread se sám připomene když se blíží termín nebo už vypršel. Manažerům pravidelně podává informaci o studiu zaměstnanců.

Z e-mailu lze přímo vstoupit do platformy a ke konkrétnímu kurzu.

Vzdělávání pro partnery i zákazníky

Knowspread nabízí možnost distribuce obsahu mezi firmami nebo ve veřejném katalogu kurzů.

Dokonce můžete mít i vlastní veřejný katalog, ve vlastních barvách s vlastním logem.

Proč tedy touto formou nesdělit distributorům jak správně prezentovat váš produkt.

Pro jednorázové proškolení stovek pořadatelů výstav či veletrhů nebo tazatelů marketingového průzkumu je Knowspread platformou první volby.

grade

Mohlo by vás zajímat

Accordion down icon

Obsah pro váš LMS - zdrojové materiály

Pokud máte jinou e-learningovu platfomu můžete využít existující obsah. Všechny naše kurzy a zdrojové materiály k nim nabízíme ve formátu SCORM, PowerPoint, Word, Excel, videa mp4, grafika SVG, PNG.