Manažer kybernetické bezpečnosti

od GDPR Support s.r.o.

Popis

Prezenční kurz v termínech 8.4., 15.4. 22.4. celkem 24 výukových hodin (3 dny). Praha


Příprava na pozici manažera kybernetické bezpečnosti v souladu s novým zákonem a směrnicí 2022/2555 (NIS2) Současný trend digitalizace a rostoucí počet kybernetických útoků zvyšují potřebu ochrany informačních systémů a sítí. To reflektuje nový návrh zákona o kybernetické bezpečnosti, který je aktuálně připravovaný k projednání ve sněmovně a je založený na evropské směrnici NIS2 s označením 2022/2555. Tento zákon představuje významný krok pro posílení kybernetické odolnosti nejen u kritické infrastruktury, ale i v dalších sektorech. V důsledku tohoto vývoje se řada společností potýká s novou povinností - zajistit, aby měly ve svém týmu kompetentního manažera kybernetické bezpečnosti. Tento kurz je navržen tak, aby vás na tuto klíčovou pozici pečlivě připravil.

Kurz je určen pro: 

Budoucí manažery kybernetické bezpečnosti, kteří se chtějí uvést do role v souladu s nejnovějšími legislativními změnami.IT profesionály zaměřující se na rozšíření svých schopností v oblasti kybernetické bezpečnosti. Vedoucí pracovníky a členy managementu, kteří se potřebují seznámit s dopady nové legislativy na jejich organizaci.


Lektoři mají dlouholeté praktické zkušenosti v risku a kybernetické bezpečnosti, ale i v lektorské činnosti. I proto je kurz prezenční, abychom se Vám mohli osobně věnovat a reagovat na vaše potřeby uvnitř vašich organizací a firem.


Informace: [email protected]


Osnova kurzu

Mohlo by vás zajímat

Kurzy od stejného autora

Další kurzy od stejného autora